• Свеж
RYB ДОМА Сива Кадифени Завеси за Дневна Соба - Екстра Долг Луксузни Слика Прозорецот Drapes Lights & Правец на Блокирање на Заштеда на Енергија Панели за Спалната соба Home Offi

RYB ДОМА Сива Кадифени Завеси за Дневна Соба - Екстра Долг Луксузни Слика Прозорецот Drapes Lights & Правец

DEN 687.84

Од стока
Достапно.

Пакет се Вклучени : Сет од 2 панели.Секој панел е 52 инчи во ширина, вкупната ширина е 104 инчи.Сомот странични панели се опремени со rustproof grommets (1.6" внатрешна) која одговара на повеќето стандардни прачки.Луксузна Оркестарот : Овие меки кадифени завеси се кадифен и фенси вертикална drapes, достапни во различни поставен тонови и нијанси, може да се широко се исти со различни декор теми.Соба Затемнување : Добри идеи за стил до вашата спална соба или дневна соба со овие сомот drapes.Го блокира поголемиот дел од сончева светлина и UV зраци и да се создаде темни и пријатна средина, совршен за убаво да се скрши за време на парење светла дење.Енергија Паметни : Овие кадифен густа завеса панели рамнотежа температурата на внатрешни простори со блокирање на сончева светлина & нацрт надвор и да ја намали вашата клима трошоци за постигнување енергетска заштеда.Перење Совети : Машина перат на нежни циклус или суво чистење, миење со слични бои.Пареа пеглање на грб да се отстрани виткање марки.Овие класичен дизајн завеси се совршена декорација за кујна, спална соба, дневна соба, домашно кино, детска соба..висат на овие домот drapes за стил и олеснат чувство на собата.

За производот

Купувачите избираат и