• Свеж
ВЕГА У Чиста Завеси, Мазна и Мека Род Џеб Filmy Завеси Ослабне сончева Светлина, Сет од 2 Панели (52 W X 84 L, Розова)

ВЕГА У Чиста Завеси, Мазна и Мека Род Џеб Filmy Завеси Ослабне сончева Светлина, Сет од 2 Панели (52 W X 84

DEN 763.20

Од стока
Достапно.

[Премиум квалитет] ВЕГА У чиста завеса направени од страна на премиум полиестер ткаенини, што е супер меки и елегантна, со лесен и готовиот изглед на вашиот соби.Исклучителна изработка направи оваа чиста завеса фаворизирана од страна на повеќето од нашите клиенти. [Лесно да се инсталира] Дизајниран со прачка џебовите на врвот за лесна инсталација. 2.75 инчи (7 cm) род џеб може совршено да се вклопи во завесата род до 1.7 инч во дијаметар. [Декорација и Заштита на Приватноста] Убаво рамки вашиот windows со мека и нејасен визија.Тивко филтрирањето груби сончева светлина и нека ветре тече низ вашиот windows.Тие, исто така обезбеди поголема приватност отколку чиста завеси.Повик за завеси се појавува светлина, грациозен и приватност да се погледне за спална соба, дневна соба, купатило и студио. [Широка примена] светлина-тежина грациозен чиста завеси се добар избор за дневна соба, девојката соба, спална соба, партија свадба позадина, кујна, градина, хотел, канцеларија и ученичкиот дом.Нашите панели може да бидат обесени посебно или се совпаѓа со кој било стил на завеси. [Лесно да се грижи] Машина мие со ладна вода, најмногу 30℃ (86 ℉), нежни циклус, не ја собори сува.Кул железо ако е потребно.Не Кајгана.Брчките ќе притиснете надвор лесно со поставување на светлината железо ако е потребно.

За производот

Купувачите избираат и