• Свеж
DUALIFE Ловец Зелена Чиста Завеси 84 Инчи Долго,Faux Лен Полу Чиста Завеса Drapes за Дневна Соба и Спалната соба Расадник Кујна Бања Приватност Voile Прозорецот Третман Панели,

DUALIFE Ловец Зелена Чиста Завеси 84 Инчи Долго,Faux Лен Полу Чиста Завеса Drapes за Дневна Соба и Спалната

DEN 527.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Увезени.Пакет & Големина : Сет вклучува 2 чиста панели на 52" широк x 84"должина.Големината на род џеб е 3",кој го прави завеси се лесно да се инсталира и да се движат.Чиста завеса е изработен од Полиестер.Многу мека,и еколошки.Имаат Појавување : Во DUALIFE продавница,постојат редица завеси(34"W x 36"L,34"W x 38"L, 2 табли) и valances(52"W x 18"L, 2 панели) од истиот материјал може да се исти.Приватност Декорација : Декорирате вашиот windows убаво со мека и нејасен визија.Тивко филтрирањето груби сончева светлина и нека ветре тече низ вашиот windows.Се појавува светлина,грациозен и приватноста се погледне за спалната соба,кујна,дневна соба,купатило,перална,студио.Партија Декорација : Совршен за свадби лак,приеми,партии,булчински и бебето тушеви,родендени, бонбони buffets,десерт маси позадина, саеми, свадба фази фотографија,фото-кабини, церемонијата и повеќе.

За производот

Купувачите избираат и