• Свеж
MIULEE 2 Панели Солидна Боја Бела Чиста Прозорец Завеси Домот Прозорец Voile Панели/Drapes/Третман за Спалната соба Дневна Соба (54 Х 84 Инчи Вајт)

MIULEE 2 Панели Солидна Боја Бела Чиста Прозорец Завеси Домот Прозорец Voile Панели/Drapes/Третман за Спалната

DEN 1274.40

Од стока
Достапно.

Големина на&Материјал : Сет вклучува 2 чиста панели на 54" широк x 84" должина.Чиста завеса е изработен од Полиестер.Многу мека,и еколошки.Карактеристики : Дизајниран со прачка џебовите на врвот за лесна инсталација.Овие завеси се мултифункционални, не само згодна соба декорација, но исто така divider помеѓу нашата спална соба и бојадисана.и Овој едноставен прозорец облекување давање секоја соба мека, свежа,нов изглед.Добра Декорација : Овие завеси се убави и светлина.Тие не се сосема го блокира сончевата светлина, но филтер убаво.Чиста доволно за добар проток на воздух, голема светлина, но сепак нуди приватност.Тоа е совршен украс за вашата дневна соба, спална соба трпезарија и ден.Лесно Нега : Машина мие со ладна вода, нежно циклус, собори сува.Кул железо ако е потребно.Брчките ќе притиснете надвор лесно со поставување на светлината железо ако е потребно.Не Кајгана.MIULEE е посветен на обезбедување на што подобра животната средина.Додадете Божиќ атмосфера во вашиот дом.MIULEE е посветен да им помогне на клиентите да го подобри квалитетот на живот.Перница маска, завеса, мал украс ти дава префинета животната средина.Нашите производи не само следење на темпото на плима, но, исто така, удобност и трајност.Иако совршенство е тешко да се постигне, ние секогаш се земе како нашата духовна цел, дури и верување.Ние сме биле во потрага по нов израз на уметноста и животот, со цел да ги пренесат своите апстрактни убавина во конкретни постоење.Тоа е нашата долгорочна извршување за да им помогне на купувачите имаат уметничка куќа.Топол дом е нашата залив и солидна база.Чиста voile прозорец завеси може да додадете елеганција во вашата соба.Windows се очите на вашиот дом.Важно е да ги красат вашите прозорци со убава прозорец третмани.Бела чиста завеси од Miulee Дома е добар избор за вас.Во утринските часови, чиста завеси нека светлина во да се разбудам нагоре, во меѓувреме ќе се заштити вашата приватност, ве остават чувство мирно.Во текот на ноќта, вие би можеле да лежат на кревет и гледав во ѕвездите преку чиста завеси да уживаат во ноќта.Убава чиста завеси ве придружува од утро до вечер.

За производот

Купувачите избираат и