• Свеж
Бујна Оркестарот, Сива Farmhouse Текстура Grommet Чиста Прозорец Завеса Панел Пар, 84 x 38

Бујна Оркестарот, Сива Farmhouse Текстура Grommet Чиста Прозорец Завеса Панел Пар, 84 x 38

DEN 644.64

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.ЗАВЕСА ПАНЕЛ ПАР : Овие висок квалитет, луксуз завеси се и функционални и стилски.Со елегантен точки мрачно детали, долго полиестер завеси додадете стил како тие дифузна светлина во вашиот дом.СВЕТЛО-ФИЛТРИРАЊЕ : Овие лесни странични панели имаат современ и модерен дизајн, но тие, исто така, филтер светлина и да ви даде заштита на приватност.Чиста завеси, исто така, да помогнат во намалување на отсјај на ТВ или компјутерски екрани.ЖИВ МОДЕЛ : Нашата завеса сет карактеристики декоративни хоризонтални линии со точки за да додадете елеганција на вашата спална соба, дневна соба, или канцеларија.Моделот е текстура и направени со солидна-сива боја, за неутрален изглед.КАРАКТЕРИСТИКИ : Мерење 84" H x 38" W, овие странични панели се широко и долго да им даде на вашиот windows крајната третман.Да се грижи за drapes, рака мие со ладна вода со слични бои и висат да се исуши.БУЈНА ОРКЕСТАРОТ : Ние нудиме иновативни и достапни дизајни, кои се во тренд сепак уникатен.Со неутрална материи да се шарени boho дизајни, нашите во куќата дизајнерите нудат висок квалитет на производи за кои секој може да ужива.Боја : Сива Боја.

За производот

Купувачите избираат и