• Свеж
Божиќ Ombre Чиста Завеси, Црвено-Зелена Тебе Снег Печати Завеси Полу Voile Светлина Филтрирање Grommet Врвот Drapes за дневната Соба и Спалната соба, 52 х 84 Инчен, Сет од 2 Панели

Божиќ Ombre Чиста Завеси, Црвено-Зелена Тебе Снег Печати Завеси Полу Voile Светлина Филтрирање Grommet Врвот

DEN 1103.76

Од стока
Достапно.

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : На Божиќ чиста завеси се изработуваат од премиум високо-квалитетни voile материјал, издржлив и мека на допир.Секој панел е направена во исклучителни изработка, ќе им обезбеди пријатна и удобна околина.ПАКЕТ s сигурни да додадете забава и празнична допир.Божиќ Завеси Спецификација : .Материјал : Премиум високо-квалитетни voile ткаенина.Големина : 52"W x 84"Л Боја : Црвено-Зелена тебе.Пакет : 2 Панели.

За производот

Купувачите избираат и