• Свеж
Тексас Ѕвезда Прозорец Завеса Drape Американски Држави на Америка Тематските Ѕвезда и Пламен Силуета Апстрактен Дизајн Дневна Соба Завеси W72 x L45 Црно и Бело

Тексас Ѕвезда Прозорец Завеса Drape Американски Држави на Америка Тематските Ѕвезда и Пламен Силуета Апстрактен

DEN 1475.76

Од стока
Достапно.

ГОЛЕМИНА : Пакетот вклучува 2 Панели Drapes.Секој панел мерки 31.5" широк x 45" должина.МАТЕРИЈАЛ : Ова оркестарот завеси направен од висок квалитет на Полиестер , Не Исчезнува , Без Мирис , Без Боја Супстанција , Дигитално печатење се осигура дека завесата го задржува графички печатени шема за долго време , не исчезнува после миење неколку.Соба Затемнување : Нашиот прозорец завеси може да блокира 90% - 99% сончева светлина и UV зраци ( Потемни бои работат подобро ) , совршен за ноќни смени , доцна прагови и попладне дремење.Заштита на подот и тапацир од боја засенчување.Повеќе функција : Овие мека и издржливи завеси функција високи перформанси на соба затемнување , термички изолирани , бучава намалување на енергија , заштеда на енергија / ефикасност и за заштита на приватноста , нека овие дише и грациозен панели додадете убави изглед на било кој windows на вашата соба.ЛЕСНО НЕГА : брзо се измијат и да се исчисти со вода или со влажна крпа.Нашата нова завеса е напор да се одржи и лесен за користење , премногу!Машина перат , НЕ кајгана или собори сува.

За производот

Купувачите избираат и