• Свеж
Тинејџерски Соба Соба Затемнување Завеси Модерна Автомобилската Живописни Тон Автомобил Назад Видите Престиж Страст Уметничка Слика Drapes за Дневна Соба W72 x L63 Црна

Тинејџерски Соба Соба Затемнување Завеси Модерна Автомобилската Живописни Тон Автомобил Назад Видите Престиж

DEN 1072.56

Од стока
Достапно.

Секој панел мерки 36" широк x 45" должина.Термички Изолирани : Нашата заштеда на енергија завеси insulate против лето топлина и зимски студ да се балансираат вашиот собна температура, да се намали сметки за енергија.Поради различни светлина земени во производот слики и различни осветленоста на вашиот мобилен телефон и за компјутер екран, можеби постои мало боја разлика.Ве молиме внимателно мерење на бараната големина пред купување за да се спречи дополнителното враќање транспортни трошоци и време отпад предизвикани од ред големина купување.ЛЕСНО НЕГА : брзо се измијат и да се исчисти со вода или со влажна крпа.ГОЛЕМИНА : Пакетот вклучува 2 Панели Drapes.Соба Затемнување : Нашиот прозорец завеси може да блокира 90% - 99% сончева светлина и UV зраци ( Потемни бои работат подобро ) , совршен за ноќни смени , доцна прагови и попладне дремење.може да се блокира 75% над сончева светлина и UV зраци ( Потемни бои работат подобро), совршен за крајот на прагови и попладне дремење.МАТЕРИЈАЛ : Ова оркестарот завеси направен од висок квалитет на Полиестер , Не Исчезнува , Без Мирис , Без Боја Супстанција , Дигитално печатење се осигура дека завесата го задржува графички печатени шема за долго време , не исчезнува после миење неколку.Без хемиски слој, поздраво и побезбедно за луѓето, особено за бебињата и децата.Моделот е само едната страна, а другата е бела.Совршен за спална соба, дневна соба, кујна, кафе, канцеларија, плакар, врата, бања, трпезарија, ученичкиот дом, градинка, отворено патио, игри соба и, исто така, еден од најдобрите подароци за семејството и пријателите.Заштита на подот и тапацир од боја засенчување.Материјал : 100% микрофибер полиестер fabric Package : 2 панели по package Size : Секој панел е 36" ширина x 45" должина (92cm x 115cm), вкупната големина : 72"W x 45"L (183cm x 115cm)на Вашиот Причина Нашите Затемнување Завеси За Избор : Индустрија-водечки HD технологија на печатење, без мирис, бледнеат отпор.Намалување надвор од бучава, заштита на подот и тапацир од боја засенчување.Нашата нова завеса е напор да се одржи и лесен за користење , премногу!Машина перат , НЕ кајгана или собори сува.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволително решение.

За производот

Купувачите избираат и