• Свеж
Haperlare Сива и Бела Лист Чиста Завеси за Дневна Соба, 84 Инчи Долго Grommet Врвот Farmhouse Флорални Лист Печатени Voile Чиста Завеси за Спалната соба Прозорец Завеси, 52 W x 84 L, 2 Пан

Haperlare Сива и Бела Лист Чиста Завеси за Дневна Соба, 84 Инчи Долго Grommet Врвот Farmhouse Флорални Лист

DEN 647.76

Од стока
Достапно.

Премиум Лен Текстура Изгледа Чиста Ткаенина Завеси.Подготвени Направи : Секоја чиста панел мерки 52 инчен широк од 84 инчен долго, 104" w x 84" /пар. 8 метал grommets по таблата со 1.6 инчен внатрешен дијаметар одговара до 1.5" прачка, го прави неверојатно лесно да се откажам со завеса род.Квалитетот Ткаенини : полу чиста завеси имаат лен текстура која може лесно се вклопуваат со твоите оркестарот и надградба на вашата соба.Кој сива лист печати на бели завеси.Нашите лист странични панели се ecofriendly и безбедно за луѓето со новата технологија на печатење.Прозорецот панели овозможуваат природна светлина во, се отвори на завеси и да добиете целосна топлината на сонцето.Убав Дизајн : квалитетот изработка и флорални quatrefoil остава дизајн додадете стил и елеганција во вашата соба, се направи прилично мек и природен изглед на вашиот windows, придонесува фасцинација од стереоскопски лист печатени на овие завеси, обезбедување чувство на rusticity и естетика.Стилски : чиста прозорецот третман drape може да бидат обесени одделно или поврзан со други завеси.Voile чиста drapes овозможи да го цениме убава сцена надвор од прозорецот слободно се додека доволно за одржување на приватноста.Совршен за дневни соби, спални соби, канцеларии, кујна, farmhouse, детски соби и повеќе.Тие се загарантирани за да додадете контакт на луксуз и финес до вашиот дом!.Лесно нега : Со голема издржливост полиестер ткаенини, овие печатење странични панели се машина мие со ладна вода , нежно циклус, не кајгана, собори сува ниска, светлина железо ако е потребно.Дали би сакале да заличи вашиот дом, подобрување на природна светлина проток и создавање на пријатна просторија атмосфера за целото семејство?Haperlare лист печатени чиста завеси додадете стил и елеганција да било простор за живеење.Овие чиста завеси се компромис помеѓу приватноста и осветлување, умно дозволувајќи им на природна светлина тече во својата соба, додека сеуште обезбедување на приватноста.

За производот

Купувачите избираат и