• Свеж
JINCHAN Чиста Завеси за Дневна Соба Везени Grommet Врвот Voile Завеса Medallion Damask Шема Лиснато Драпериите Светлина Филтрирање Спалната соба Farmhouse Земјата 2 Панели 84 Инчен Должи

JINCHAN Чиста Завеси за Дневна Соба Везени Grommet Врвот Voile Завеса Medallion Damask Шема Лиснато Драпериите

DEN 671.76

Од стока
Достапно.

Подготвени Направи : 2 панел grommet врвот везени чиста завеси, се Мери од врвот до крај : W58 од L84/panel, W116 од L84/set.Класичен Стил : Voile завеси со деликатна medallion вез, додава доволно елеганција во вашата соба.Diffuses Светлина : Ублажување на светлина што доаѓа при обезбедување приватност &донесе естетски топлината на вашиот дом.Служи Добро : Тоа е идеално погоден за дневна соба, спална соба или секоја соба во вашиот дом. 1.6 инчен grommet прстен работи и со тензија прачки или нормален прачки.Лесно Нега : Машина мие со ладна вода, нежно циклус, собори сува.Кул железо ако е потребно.Големина : 58"W x 84"L | Боја : Злато на слонова коска.

За производот

Купувачите избираат и