• Свеж
Тинејџерски Соба Спална соба Завеси Млади Модата Девојка со Капа и Очила во Женска Облека за Убавина Слика Оркестарот Завеси од W72 x L63 Црно и Бело

Тинејџерски Соба Спална соба Завеси Млади Модата Девојка со Капа и Очила во Женска Облека за Убавина Слика Оркестарот

DEN 1072.56

Од стока
Достапно.

Топло Напомена : не се мијат со топла вода и не користат хлор кајгана.Моделите се многу реални, што ќе ви овозможи да биде на сцена и донесе различен живот, искуство.Секој панел мерки 36" широк x 45" должина.Поради различни светлина земени во производот слики и различни осветленоста на вашиот мобилен телефон и за компјутер екран, можеби постои мало боја разлика.Заштита на подот и тапацир од боја засенчување.Моделот е само едната страна, а другата е бела.Повеќе функција : Овие мека и издржливи завеси функција високи перформанси на соба затемнување , термички изолирани , бучава намалување на енергија , заштеда на енергија / ефикасност и за заштита на приватноста , нека овие дише и грациозен панели додадете убави изглед на било кој windows на вашата соба.Нашата Светлина Блокирање Завеси Се изработуваат од Иновативни Тројна Weaved Текстура Микрофибер Затемнување Ткаенина.Ве молиме внимателно мерење на бараната големина пред купување за да се спречи дополнителното враќање транспортни трошоци и време отпад предизвикани од ред големина купување.

За производот

Купувачите избираат и