• Свеж
Liveinu Лен Сет од 2 Декоративни Панели Pompon Полу Чиста Светлина Филтрирање Прозорец Завеси Драпериите Прозорецот Третман Панели за Спалната соба & Дневна Соба 59 W x 63 L Б?

Liveinu Лен Сет од 2 Декоративни Панели Pompon Полу Чиста Светлина Филтрирање Прозорец Завеси Драпериите Прозорецот

DEN 1046.64

Од стока
Достапно.

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : мека види преку ткаенина завеси со рабовите на pompon.Ќе обожавате овие завеси еднаш овие се обесени на вашиот windows.СОВРШЕН ЗА СИТЕ СОБИ : Овие чиста завеси нудат како елегантен изглед тие можат да одат било каде во домот.Од вашата дневна соба на вашата спална соба, овие безвременски, луксузни чиста странични панели навистина ќе го поставите на совршена расположение на релаксација.ВИДИ ПРЕКУ ЛЕН ЧИСТА & ПРИВАТНОСТ : Има многу ткаенини од чиста завеси кои може да се разликуваат од seering сè на светлина филтрирање.Овие лен завеси се толку меки на допир и елегантен.Тие дефинитивно ќе се овозможи сончевата светлина да влезат во собата додека ви даваат некои приватноста кога вашите гости се повеќе.МАШИНА ПЕРАТ : Машина за Миење Ладно, нежен циклус со благ детергент.Не кајгана.Собори Сува Ниска.Кул железо ако е потребно.ПАКЕТ ДЕТАЛИ : Секој пакет содржи две (2) чиста странични панели со прачка џеб /две (2) чиста странични панели со Pleat Лента /две (2) чиста странични панели со Grommet(зависи од она што ќе го изберете) .Овие завеси со прачка џеб може да се вклопи во било кој род и до 1.5" инч.Liveinu Лен Сет од 2 Декоративни Панели Pompon Полу Чиста Светлина Филтрирање Прозорец Завеси Драпериите Прозорецот Третман Панели за Спалната соба & Дневна Соба ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : мека види преку ткаенина завеси со рабовите на pompon.Ќе обожавате овие завеси еднаш овие се обесени на вашиот windows.СОВРШЕН ЗА СИТЕ СОБИ : Овие чиста завеси нудат како елегантен изглед тие можат да одат било каде во домот.Од вашата дневна соба на вашата спална соба, овие безвременски, луксузни чиста странични панели навистина ќе го поставите на совршена расположение на релаксација.ВИДИ ПРЕКУ ЛЕН ЧИСТА & ПРИВАТНОСТ : Има многу ткаенини од чиста завеси кои може да се разликуваат од seering сè на светлина филтрирање.Овие лен завеси се толку меки на допир и елегантен.Тие дефинитивно ќе се овозможи сончевата светлина да влезат во собата додека ви даваат некои приватноста кога вашите гости се повеќе.МАШИНА ПЕРАТ : Машина за Миење Ладно, нежен циклус со благ детергент.Не кајгана.Собори Сува Ниска.Кул железо ако е потребно.ПАКЕТ ДЕТАЛИ : Секој пакет содржи две (2) чиста странични панели со прачка џеб /две (2) чиста странични панели со Pleat Лента /две (2) чиста странични панели со Grommet(зависи од она што ќе го изберете) .Овие завеси со прачка џеб може да се вклопи во било кој род и до 1.5" инч.

За производот

Купувачите избираат и