• Свеж
FMFUNCTEX Сино Бели Завеси 84 за Дневна Соба Сива Дрво Гранки Печати Завеса Сет Постелнина Текстура Полу-Чиста Прозорец Drapes за Спалната соба Grommet Врвот, 2 Панели

FMFUNCTEX Сино Бели Завеси 84 за Дневна Соба Сива Дрво Гранки Печати Завеса Сет Постелнина Текстура Полу-Чиста

DEN 957.12

Од стока
Достапно.

Достапни должини : 63-инчен, 84-инчен, 96-инчен, 108-инчен.Морнарица/ Сива, Жолта /Сива, Зелена/ Сива, Црна француски вратата завеси кујна завеса поставена во.Премиум Квалитет : Лен Текстура Навремено Слободни Тешка Тежина Полу-чиста Прозорец Панели.Направена од 100% Полиестер.Измијте Одделно.кујна завеса поставена во.Комбинирате со неутрална сив на бели завеси работи добро со многу различни стилови.Препорачувам да нарачате 2 до 3 пати род ширина за правилно се погледне и полнота.Тешки текстура е доволно за да се зголеми приватноста, но сепак овозможува на природна светлина во.Собори Сува на Ниско ниво.ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ : завеси нуди одлична издржливост.Собори сува ниска.Појавување На Valance Curt Color : .Машина перат.GROMMET ВРВОТ ЗАВЕСИ : 8 сребро сива grommets се вклопи во било кој стандарден или декоративни завеса прачки до 1,5" во дијаметар.Боја : Морнарица/ Сива, Жолта /Сива, Зелена/ Сива, Црна.Се чувствуваат слободни да не контактирате за било производ проблем, ние сигурно ќе одговори во рок од 12 часа.Француски вратата завеси.Машина мие со ладна вода.DRAPE ВО ОБЛИК : Овие дебели и тешки-должност полу-чиста завеси даде на панел убаво да се намали и луксузен текстура Изглед.Овие печати завеси, секако, ќе се надградба на вашиот дом décor без трошоци, совршени за дневна соба, спална соба, family соба, трпезарија, кујна, farmhouse, студио, Детска Соба.ПРИРОДНИ ИНСПИРИРАН ШЕМА : Сина и сива гранка се печати на бела позадина се отвори ткаат лен Полу Чиста инспирира современ естетски пресврт со смели и драматични природни слика на моделот.Liven до вашето место со смели сина завеси.Висок квалитет на Мастило и уметност опрема за да се обезбеди живописни бои и трајност на трајни.Метал grommets врвот за лесно виси, отворање и затворање.Многу подебели од обичните чиста завеси.Крстот ткаат текстура предиво позадина додава визуелни интерес.

За производот

Купувачите избираат и