• Свеж
Deconovo Термички Навредени Сиво Затемнување Завеси & Drapes, Намалување на Шумот Grommet Прозорецот Третман Панели за Спална соба (42x63 во, 2 Панели)

Deconovo Термички Навредени Сиво Затемнување Завеси & Drapes, Намалување на Шумот Grommet Прозорецот Третман

DEN 450.24

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Увезени.ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ - Пакет содржи 2 панели.Секој Drape мерки ширина 42x63 должина (Инчи). 6 sliver анти- ' рѓа grommets на секој панел.ДИЗАЈН и ТЕКСТУРА - Ова солидна боја затемнување завеса карактеристики непречено и елегантен ткаенина со свилен допир и убава drape што донесе шарм и модерноста на вашиот ентериер.ФУНКЦИЈА ЗАВЕСИ - Овие термички изолирани завеси блокира сончевата светлина, биланс на температура од изолационен против лето топлина и зимски студ и намалување на бучава надвор.Тие, исто така, се намали надвор од бучава, кои ви даваат пристојно место за да уживаат без разлика колку се бучни вашите соседи.За НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - Машина мие,се мијат подолу 86°F, нежни циклус, не кајгана, не ја собори сува.Овој пар на изборниот drapes е идеална за спалната соба, дневна соба, бебе, деца' бебе соба, кујна, игри соби, училиште playroom, хотел, канцеларија и ресторани.На DECONOVO РАЗЛИКА - Во Deconovo, ние шампион состанок очекувањата на клиентите за услугите.Нашата служба за корисници е само една e-mail далеку да ви помогне да изберете големина и да ги реши СИТЕ ваши по продажбата на прашања.

За производот

Купувачите избираат и