• Свеж
Linentalks Нане Зелена Цвеќиња Полу Чиста Завеси 84 инчен Должина 2 Панели Поставени, Лен Текстура Ботанички Завеси за Дневна Соба, Farmhouse Grommet Чиста Флорални Завеси Seafoam За

Linentalks Нане Зелена Цвеќиња Полу Чиста Завеси 84 инчен Должина 2 Панели Поставени, Лен Текстура Ботанички

DEN 623.76

Од стока
Достапно.

❤️ Прекрасни Чиста Флорални Завеси 84 инчи долго : Моника нане зелена чиста завеси 84 инчи долго карактеристики нов луксузен и модерен скандинавските стил ботанички мудрец зелена цвет ткаеше печати на избелени бела faux лен позадина.Го скицира цвет, лист и дива трева дизајн даваат екстра симпатична виталност чувство во вашиот дом оркестарот.Домот боја combiantion на нане зелена и светло сребрена сива боја. ❤️ Премиум Квалитет Зелена Чиста Завеси : Ова лен текстура флорални полу чиста завеса е направен на модерната природен изглед faux лен предиво, со извонредна текстура и допирање чувства.Тоа изгледа како повеќе природни влакна, освен artifical синтетичко предиво.Тоа е тешка чиста завеса но ви даде flowy чувства. ❤️ Полу Чиста Светлина Филтрирање Завеси : Ова флорални чиста завеси овозможи дел на светлина и воздух, да тече низ вашиот дом додека давање на вашата приватност.Тоа е совршен за секоја дневна соба, спална соба, девојки спална соба, трпезарија, расадник, перална, кујна, патио, вратата, француски врата, лизгачки стаклени и windows третмани.Лесно се грижи лен изгледа чиста ткаенина, Машина перат. ❤️ 2 Панели Поставени на Цветни Полу Чиста Завеси 84 инчи Долго : Вашиот пакетот вклучува 2 странични панели.Секој пар на панели мерки 52" w x 84" инчи должина .Препорачувам да нарачате за 2 пати прачка/пол ширина за правилно се погледне и полнота. ❤️ Grommet Врвот Завеса Drapes : Секој панел е направен со 8 сребро grommets која одговара на сите завеса прачки до 1,5" во дијаметар.Лесен и удобен да се откажам.Оваа печатена флорални ботанички прозорец завеса е совршен за дневна соба, спална соба, перална, кујна соба и сл.Најнови дизајн тренд и боја, со висон изгледа ткаенини, совршено направени од страна на искусни работници.Да созд убава и елегантна завеси за вашиот дом.

За производот

Купувачите избираат и