• Свеж
LANTIME Полу Чиста Завеси 84 инчи Долго, Faux Лен Двојно Pleated Прозорец Чиста Завеси Панели Драпериите за Дома, Хотел, Канцеларија, Бела, 72 W x L 84 Инчен Секој, Сет од 2

LANTIME Полу Чиста Завеси 84 инчи Долго, Faux Лен Двојно Pleated Прозорец Чиста Завеси Панели Драпериите за

DEN 1808.88

Од стока
Достапно.

ТКАЕНИНИ : Чиста завеси имаат лен текстура, намалување на сонцето сјајот и УВ заштита.Тоа има транспарентност дека дозволи отворено ги видите во текот на дневните часови им овозможува на истиот поглед на ентериери во текот на ноќта кога светлата се на, па тоа функционира најдобро во кои живеат простори, каде што ноќно време приватност не е приоритет.ТОП ИЗГРАДБА : Двоен pleated чиста панел, куки, вклучително и во пакет, добро за песна и пол кој има отворот прстени.ГОЛЕМИНАТА И ПОЛНОТАТА : се Продаваат како пар, секој панел мерки 72" W x 84" L, добро за секоја песна што е помалку од 140inch.Pleats е фиксна во нашата фабрика, ние сметка 2 пати полнота (144inch ткаенина направи 72inch завеса).НАПРАВИ-ДА-ЦЕЛ : Ние продаваме стандардна големина завеса, исто така, можеме да прилагодено ширина и должина за да одговараат на вашиот windows точно.Ве молиме испратете e-mail на нашата служба за корисници да ни кажете завеса големина и завеса врвот изградба потоа ние ќе ви ги даде цена и линк до цел.ЛЕСНО ТРЕТМАН за НЕГА : Машина перат за лесно грижа и одржување, се користи само не-хлор кајгана, кога е потребно, ја собори сува ниска и топло со железо ако е потребно.Големина на : (72 во х 84 во (W x L)) x 2 | Боја : Off Бела.

За производот

Купувачите избираат и