• Свеж
BONZER се Меша и Натпревар Завеси - 2 Парчиња Гранка Печати Чиста Завеси и 2 Парчиња Затемнување Завеси за Спалната соба Дневна Соба Grommet Прозорец Drapes, 54x84 Инчен/Panel, Темн?

BONZER се Меша и Натпревар Завеси - 2 Парчиња Гранка Печати Чиста Завеси и 2 Парчиња Затемнување Завеси за Спалната

DEN 1343.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.ОНА ШТО Е ВО ПАКЕТ? : Секој комплет вклучува 2 парчиња гранка печати чиста завеса и 2 парчиња затемнување завеси.Секоја завеса панел мерки 54 широк од 84 инчен долго и заврши со 8 grommets со 1.6 инчен дијаметар дека добро се вклопува со стандардни завеса прачки, што ги прави лесно да се инсталира и да се движат по пол.ПРЕМИУМ ЗАТЕМНУВАЊЕ И ЧИСТА ТКАЕНИНА : BONZER се меша и натпревар затемнување завеси се направена од 100% полиестер платно во заверен СТАНДАРД 100 од OEKO TEX фабрика.Чиста ткаенина е издржлив и меки со гранка, модели, дизајн и затемнување завеси изгледа домот.СВЕТЛИНАТА на ФИЛТРИРАЊЕ И ПРИВАТНОСТА на РАМНОТЕЖА : 2 панели на чиста завеси ќе им овозможи на природната сончева светлина преку убава гранка шема, но исчезнат на отсјај на светлина, која livens до соби со мека светлина тие филтер во без да се жртвува вашата приватност.НУДИМЕ ПОВЕЌЕ КРЕАТИВНИ КОМБИНАЦИИ : 2 чиста странични панели и 2 соба затемнување завеси можат да бидат обесени во многу креативни начини како ви се допаѓа.Комбинирање на гранка печатени voile чиста завеси и мека затемнување завеси ќе додадете контакт на луксуз до вашиот дом.ГРИЖИ СЕ ЕДНОСТАВНИ : Нашиот завеси машина се перат во нежни циклус и ладна вода.Не кајгана.Собори сува ниска и кул iron како што е потребно.

За производот

Купувачите избираат и