• Свеж
ZooYung во машка Повик Изми Јакни Воена Грб Со Мулти Џебови Zip Пред Стојат Јака

ZooYung во машка Повик Изми Јакни Воена Грб Со Мулти Џебови Zip Пред Стојат Јака

DEN 1031.76

Од стока
Достапно.

100% Памук.Патент затворање Машина за Миење затворање.Материјал : Школка : 100% Памук Тело Надеж : 100% полиестер.Мажите Памук Лесни Јакни Секојдневен Мулти Џебови Zip Пред Стојат Јака Воена Јакни Грб Отворено Windproof Windbreaker Самоубиец.Целосна должина патент плус snap копчиња за затворање,Еластична ткаенината,Шевовите се силни и го има целокупниот висок квалитет на грб.Воената стил јакни стојат јака со ребро, плетени rib ткаенината и полите, е изграден да се држиме со вас преку многу сезони за пролет, есен и зима.Одличен За Одмор секојдневно носење, работа носат, пешачење, кампување, риболов, лов за отворено ентузијасти и воени ентузијасти.

За производот

Купувачите избираат и