• Свеж
Swisspers Премиум Козметички Applicators - 80 ст

Swisspers Премиум Козметички Applicators - 80 ст

DEN 226.08

Од стока
Достапно.

1 Парче -.За Прецизност И Допир-Ups, Да.Направен Од 100% Памук,.Dual Падна.Совршен Уметноста на Шминка Апликација ја Добиете вашата шминка право за секоја прилика или расположение со користење на Swisspers Премиум Козметички Applicators.Овие памук брисеви се двојно падна врз цврсти пластични стапчиња за подобрување на вашата убавина, промовирање на прецизни апликација и допретекопија на козметика.Тие се исто така совршени за мешање eyeliner, кармин и други козметика. • Флексибилни пластични произлегува • Идеален за мешање козметика и прави допир-ups • 100% чиста премиум памук Овие брисеви се направени од 100% чист премиум памук кој нуди максимална заштита и мекост на вашата кожа.Само За Вас : Сите типови на кожа одблизу : Swisspers Премиум Козметички Applicators се направени од 100% чист премиум памук, се двојно падна со флексибилни произлегува, и се lint-слободни.Уживајте супериорен мешање на eyeliner, козметика, и други шминка со овие applicators.

За производот

Купувачите избираат и