• Свеж
1/4-20 Ураганот Палецот Завртка 2 Долго Thumbscrew Нерѓосувачки Челик Палецот Завртки Стандард Груб Навој Пластични Knob - Пакет на (2)

1/4-20 Ураганот Палецот Завртка 2 Долго Thumbscrew Нерѓосувачки Челик Палецот Завртки Стандард Груб Навој Пластични

DEN 241.44

Од стока
Достапно.

КОПЧИЊА - 1-1/4" во ширина, 2 Копчиња,.STUDS-ЗАВРТКА-ТОП - само е 2" - Делумно Навој.ТЕМА МАТЕРИЈАЛ - не 'Рѓосувачки Челик - анти-' рѓа и анти-корозија.Силни и издржливи.САД се Произведени и Испорачани од страна на САД.Цел Пред 2 : 00 EST треба да Брод Истиот Ден.

За производот

Купувачите избираат и