• Свеж
#8-32 x 1 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Црни Knurled Круг Пластични Knob - Стандард/Груб Навој Thumbscrew - Должина на: 1.000 - со гордост Изграден во САД - Пакет (4)

8-32 x 1 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Црни Knurled Круг Пластични Knob - Стандард/Груб Навој Thumbscrew

DEN 1466.40

Од стока
Достапно.

✔ #8-32 x 1" Thumb Screw w/Црна Knurled Круг Knob. ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД. ✔ Отпорни На Корозија Од Не ' Рѓосувачки Челик ✔ Еднократно. ✔ Не Се Потребни Алатки ✔ Издржлива Пластика Knob. ✔ Палецот Завртка Депо Кавга Слободен Живот Гаранција.Палец Завртка Спецификации : Навој Дијаметар : #8 Thread Теренот : 32 (unc завршетоци со)Завртка Должина : 1.000" (1")Целосно Навој : Yes Minimum Тема Должина : Full Thread Материјал : 18-8 Нерѓосувачки Челик Knob Стил : Knurled Round Knob Боја : Black Knob Дијаметар : 0.500" (1/2") Knob Висина : 0.219" (7/32") Knob Материјал : Acetal Пластични Сите Палецот Завртка Депо Производи Се со гордост Изграден Во САД & Поддржани од Страна на Кавга Слободен Живот Гаранција.Фабрика Директни Палецот Завртки Се Изградени & Превезува На Истиот работен Ден За Нарачки Поставени од Страна на 2 PM CST.Посетете Ја Нашата Продавница За Повеќе Опции, Вклучувајќи Стотици Метрички & Стандардна Тема Големини, 4 Knob Стилови, Во 5 Бои : Црвена, Црна, Жолта, Сива & Бело.Ви Благодариме За Поддршка На Американско Семејство Во Сопственост На Мал Бизнис.

За производот

Купувачите избираат и