• Свеж
1/4-20 Црвено Палецот Завртка Нерѓосувачки Челик Tee Крило Палецот Завртки 2 Студ Крупни Теми Пластични Knob Thumbscrew -(10)

1/4-20 Црвено Палецот Завртка Нерѓосувачки Челик Tee Крило Палецот Завртки 2 Студ Крупни Теми Пластични Knob

DEN 321.36

Од стока
Достапно.

ПАЛЕЦ ЗАВРТКИ : 4-10-25 Tee Крило на Пеперутка Палецот Завртка 1/4"-20 x 2".KNOB : Силен и Издржлив 1-1/4" широк.STUDS : 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - анти-' рѓа и анти-корозија, силни и издржливи.Болт е Делумно Навој. 1" навој и 1" НЕ навој.ЦЕЛ : Пред 2 : 00 pm EST и Објектот Ќе Брод Истиот Ден!.Произведени во САД и се Испратени Од САД.Овие 2" Tee Крило Пластични Копчиња се идеални за апликации каде чести пристап е потребен и се наменети за контролирано прилагодување и каде стегање треба да се прилагоди редовно.Болт е Делумно Навој. 1" навој и 1" НЕ навој. 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - анти-' рѓа и анти-корозија, силни и издржливи.Ширина на Tee Knob е 1-1/4".Најчестите нерѓосувачки челик за општи хардвер употреба. (Црна Елоксирани Завртки ќе Рѓа).

За производот

Купувачите избираат и