• Свеж
1/4-20 x 1/2 Палец Завртки со Tee/Крило на Пеперутка Палецот Завртки (12) Црна

1/4-20 x 1/2 Палец Завртки со Tee/Крило на Пеперутка Палецот Завртки (12) Црна

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

ПАЛЕЦ ЗАВРТКИ : Tee/Крило/Пеперутка Палецот Завртка 1/4"-20 x 1/2" (12).KNOB : Направен од Delrin.Силни и Издржливи.STUDS : 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - анти-' рѓа и анти-корозија, силни и издржливи.ЦЕЛ : Пред 2 : 00 часот и Објектот Ќе Брод Истиот Ден!.Произведени во САД и се Испратени Од САД.Пакет Количината е за 12 компјутери.Нерѓосувачки Челик Конци се 1/4-20 x 1/2" во должина.На Tee/Крило Knob е направен од Delrin.Тема Материјал – не 'Рѓосувачки Челик - анти-' рѓа и анти-корозија, силни и издржливи.Овие Палецот Завртки доаѓаат во многу различни должини.Ако не го гледате она што ви треба, се распрашува низ контактирајте со продавачот страна и јас ќе листа на вашите барања, ако веќе не се наведени.

За производот

Купувачите избираат и