• Свеж
Рачно изработени Луди-Коњ Кожа Padfolio Врзивно 3 Прстени, Бизнис Портфолио со Монтажни Рамо, Рака за 15-Инчен Лаптоп & Писмо Големина (А4) Writting Подлога, левак, Премија Пода

Рачно изработени Луди-Коњ Кожа Padfolio Врзивно 3 Прстени, Бизнис Портфолио со Монтажни Рамо, Рака за 15-Инчен

DEN 3527.76

Од стока
Достапно.

Врвен Квалитет Кожа : Нашиот бизнис портфолио е рачно изработени со супериорен полно зрно cowhide кожа.Mac Book Air 13 (2018/2019).Без разлика колку се високи или тенка сте, тоа е совршено одговараше, стилски и удобно.Кога тие се изгребани или протри, кожа е природна боја ја менува својата сенка, што дава античкиот, гроздобер изглед-нема две се уште се исти!.Ве молиме одберете "Custom" Големина опција да дизајн вашиот сопствен портфолио.Лудиот коњ кожа се произведени со примена на одреден вид на восок со полно зрно cowhide кожа површина која е buffed и измазнети надвор.Брчките, гребнатини, места и отпечатоци од прсти се сите уникатни карактеристики на лудиот коњ кожа, која не е недостаток во производот.Да се избегне контакт со киселини и алкални материи, корозивни супстанции, масло.Лудиот коњ Кожа е стил.Ве молиме користејќи мека памучна ткаенина и кожа восок за чистење на кожа, така што нема да го оштети кожа, кожни производи не директно во водата за да clean Avoid контакт со киселини и алкални материи, корозивни супстанции, oil Avoid директен контакт со остри и тешки предмети или friction When кожа бидат погодени со влага, веднаш воздушно сушен или сушени со топла wind When кожа да се направи долгорочни собирање, треба да бидат ставени на влага агент во внатрешноста на кожа, и со пластична кеса запечатени и да се чуваат на ладно место.Тоа ќе биде прекрасен и функционална подарок за себе, за вашиот деловен партнер, и патување пријател.Ве молиме користејќи мека памучна ткаенина и кожа восок за чистење на кожа, така што нема да го оштети кожа, кожни производи не директно во водата за чистење.Површината книга 15, итн.На padfolio доаѓа со двојна патент за безбедност, 1-инчен 3 прстен врзивно средство, како и многу џебови вклучуваат : отворена и zippered џебови, бизнис картичка слотови, пенкало слотови.На суровини се природни cowhide.Лудиот Коњ Кожа.Кожа Одржување.Џебови за 15-инчен лаптоп или 12.Поради топењето на голема количина на масло, восок, тоа има силна цик-цак, бојата ефект.Должината на рамо, рака и проширува рамо подлога позиција може да се прилагоди.Кога кожа да се направи долгорочни собирање, треба да бидат ставени на влага агент во внатрешноста на кожа, и со пластична кеса запечатени и да се чуваат на ладно место.Телефони.Во исто време, затоа што нашите производи се рачно изработени, иако ние ќе се користи за одржување на нафта за одржување на производот, уште ќе има некои мали гребнатини и отпечатоци од прсти врз Кожа.Професионални деловни Папка : Ова Портфолио случај доаѓа со стигнале рачка, метал тока и монтажни рамо, рака.Картички.Лудиот Коњ кожа ќе ја апсорбира масла од вашите раце, додавајќи карактер на вашиот избран парче.Поради топењето на голема количина на масло, восок, тоа има силна цик-цак, бојата ефект.

За производот

Купувачите избираат и