• Свеж
XIAOZHI Кожа Патент Padfolio за 10.2-Инчен /10.5 инчен/ 11 Инчен iPad, Мулти-Функција Бизнис Организатор Случај со Пишување Подлога Држачот за A4 Notepad, Црвена

XIAOZHI Кожа Патент Padfolio за 10.2-Инчен /10.5 инчен/ 11 Инчен iPad, Мулти-Функција Бизнис Организатор Случај

DEN 2266.80

Од стока
Достапно.

Професионален дизајн направени од вистинска кожа, Димензии : 13 x 10 x 1. 5 инчи.Панел држи вашиот таблет со агол ремени за лесно отстранување, Компатибилен одговара за 11-инчен i Pad Про (2018s време да се организираат.Импресионира клиенти, соработници и вашиот шеф со вашиот неверојатни ниво на подготвеност.Ако сте во потрага за специјален подарок за да се добие нова колеџ, студент, нови постдипломци, некој започнување на нова работа, businesswoman или бизнисмен или само некој што го сакаш - ова е одличен подарок сет.

За производот

Купувачите избираат и