• Свеж
На Antiq: Вистинска Кожа Датотека со Патент, Одговара на Лаптоп до 13inches, Документ Организатор, Писмо, Големина на Лаптоп Носителот, Кожа Padfolio, Бизнис Портфолио, Патент P

На Antiq: Вистинска Кожа Датотека со Патент, Одговара на Лаптоп до 13inches, Документ Организатор, Писмо, Големина

DEN 1679.76

Од стока
Достапно.

Нашето портфолио папка е рачно изработени со полно зрно 100% вистински кожа површината.Тоа е издржлив, силна, и се разбира своите дава елегантен стилски изглед и се чувствуваат која е комбинација на луксуз и antiq допир.Портфолио Големина : 14" H x 11" W x 1.9"D. Ние направивме еден посветен место се вклопува до 13" лаптоп/подлога, како што се i Pad Про 12.9/Mac Book Air 13/Mac Book Pro 13, може да се земе вашиот компјутер на службено патување, на состанокот.Копче заклучи лаптоп џеб држи вашиот компјутер безбедно.Кожа документ носителот изгледа прекрасно се одржа во рака одење во состанок на одборот, канцеларија, студирам испит или интервју додека лизгање уредно во чанти, ранци.Лаптоп џеб со пена баласт да се заштити вашиот компјутер од гребнатини.Лесно се Организира лабава страници, документи, писма, бизнис картички, фотографии итн.На излет има екстра џеб да задржи вашиот мобилен телефон безбедно внатрешноста.Одговара на мобилен телефон до 6inches.Се вклопува во notepad до буква големина.Ние не сме СТП или faux кожа.Не споредете нас со вештачка кожа материјал на сите наши производи се направени од 100% вистински кожа.Нашето портфолио папка е рачно изработени со полно зрно кожа површината.Тоа е издржлив, силна, и се разбира своите дава елегантен стилски изглед и се чувствуваат која е комбинација на луксуз и antiq допир.Портфолио Големина : 14" H x 11" W x 1.9"D. Ние направивме еден посветен место се вклопува до 13" лаптоп/подлога, како што се i Pad Про 12.9/Mac Book Air 13/Mac Book Pro 13, може да се земе вашиот компјутер на службено патување, на состанокот.Копче заклучи лаптоп џеб држи вашиот компјутер безбедно.Кожа документ носителот изгледа прекрасно се одржа во рака одење во состанок на одборот, канцеларија, студирам испит или интервју додека лизгање уредно во чанти, ранци.Лесно се Организира лабава страници, документи, писма, бизнис картички, фотографии итн.На излет има екстра џеб да задржи вашиот мобилен телефон безбедно внатрешноста.Одговара на мобилен телефон до 6inches.Се вклопува во notepad до буква големина.

За производот

Купувачите избираат и