• Свеж
Рачно изработени Луди-Коњ Кожа Padfolio Портфолио, Лесно да се Носат со Zippered Затворање, Бизнис Организатор Таблета Folio Папка со Писмо, Големина Notepad, Подарок за Жените & М

Рачно изработени Луди-Коњ Кожа Padfolio Портфолио, Лесно да се Носат со Zippered Затворање, Бизнис Организатор

DEN 2375.76

Од стока
Достапно.

Премиум материјал : користете супериорен лудиот коњ cowhide кожа - Се рачно изработени од 100% природна кожа,овој бизнис портфолио е и издржливи и убави.Нашиот квалитет кожа чувствува мека и луксузен, додека за заштита на сите ваши важни документи.Совршено Организиран : портфолија, може да се организира & носат сите што би можеле да треба,Повеќе прегради овозможи оптимално сортирање и брз пристап за пишување материјал, која вклучува : онаа надвор џеб, двојно-layer орган џеб, телефон џеб, Еден додаток џеб,5 бизнис картичка слотови, 3 еластична пенкало циклуси, пишување подлога носителот, Zippered затворање за голема безбедност и крајната организација.ГОЛЕМИНА НАДГРАДБА–13.8"H x 10.6"W x 1.6"D. овој бизнис организатор padfolio можат да се сместат таблети и преносни големина лап-топ компјутери во Споредба со обичните папки, ние сме посветени простор одговара на датотеки и лаптоп/подлога, до 13.3", compatiable со i Pad Про 12.9/Mac Book Air 13 /Mac Book Pro 13/Површина Про X,Со нашиот документ папката, можете лесно и уредно го преземе вашиот компјутер на службено патување, средба, додека одржување на вашиот компјутер безбедно.Notepad Носителот : Има било НАС Писмо (8.5 x 11") или А4 пишување подлога која се отвора кон врвот или на страна.Дизајниран да биде ambidextrous пишување подлога носителот, така што е погодна за лево раце или десно раце бизнис професионалец.СОВРШЕН ПОДАРОК БИЗНИС ИЗБОР - во Потрага по подарок за партнери, бизнис клиентот, или колеги?Не гледам понатаму.Тоа е совршено padfolio за мажи и жени, студенти, правници, брокерите, дипломирани, како и повеќе.оваа сите-цел padfolio излет помага да се подготвите за интервју, деловни патувања, значајни состаноци, претприемачки излети, и секоја друга можност која доаѓа на вашиот пат.Секогаш да остане еден чекор понапред со професионална padfolio направени за современиот деловен свет.Боја : Темно Кафеаво | Големина : Надградена верзија.

За производот

Купувачите избираат и