• Свеж
RUSSELL+ШУМСКА Вегетаријанска Кожа Padfolio, Црна и бела (55755)

RUSSELL+ШУМСКА Вегетаријанска Кожа Padfolio, Црна и бела (55755)

DEN 1056.00

Од стока
Достапно.

Организирајте ги вашите најдобри живот; нашите црна вегетаријанска кожа padfolio е на платно, и вие сте уметник, да се создаде свој идеал организатор, куршум списание, и многу повеќе.Каде стил ги исполнува супстанција; ова 12.5" од 9.75" padfolio е совршена големина за вас да ги со вас за време на вашиот напорен ден.Црна вегетаријанска кожа и злато на ѕвонење патент затворање даде безвременски изглед.Елегантен и просторен; карактеристики на 1.25" gusset документ носителот, бележник џеб со доволно капацитет да се одржи на 2 3.75" 6" влошки и 8-слотот за држачот.Смислено функционална; padfolio и еластична за да го заклучите држачот се наоѓа веднаш до едни на други за рационализација забелешка преземање.Работат заедно; употреба во врска со нашиот Злато Rollerball Пенкало и Класичната Notepad за комплетен организациски систем.Организирајте ги вашите најдобри животот со нашите црна вегетаријанска кожа padfolio.Оваа 12.5 Инчи со 9.75 Инчи padfolio е совршена големина за вашата да ги понесете со вас за време на вашиот напорен ден.Црна вегетаријанска кожа и злато на ѕвонење патент затворање даде безвременски изглед кој со сигурност да се забележи.Елегантен и просторен, ова padfolio карактеристики на 1.25 Инчи gusset документ носителот, бележник џеб со доволно капацитет да се одржи на 2 3.75 Инчи со 6 Inches влошки и 8-слотот за држачот.На padfolio носителот и еластична за да го заклучите држачот се стратешки поставени веднаш до едни на други за рационализација забелешка преземање.Употреба во врска со нашиот Злато Rollerball Пенкало и Класичната Notepad за комплетен организациски систем.Светот на russell+шумска лежи во пресекот на боја, функција и светлина-heartedness.Имаме веднаш препознатлив стил јазик, развиен преку бои и модели кои ја сфатија суштината на тоа кои сме и што ние се залагаме за.Нашата филозофија е дека добар дизајн не е завршена-дизајн или дизајн за дизајн е доброто, а пријатен дизајн со носивост на функционалност.Додека се свежи во духот, на производи претставуваат постојана и целосна посветеност на квалитет.

За производот

Купувачите избираат и