• Свеж
Nother Padfolio Врзивно на Кожа Бизнис Портфолио Организатор на Notepad Папка за Патување Работа (Црна со Мобилен Телефон Носителот)

Nother Padfolio Врзивно на Кожа Бизнис Портфолио Организатор на Notepad Папка за Патување Работа (Црна со Мобилен

DEN 1315.20

Од стока
Достапно.

Висок Квалитет : Направен од високо-одделение кожа со висок кожа густина ткаенина дизајн, на мека корица е совршен за сите професионални потреби.Голем Капацитет : Ова портфолио клип доаѓа со 5 картичка џебови, 1 телефон носителот, 1 телефон торбичка, 1 USB торбичка, 1 полнач торбичка, 1 приклучок за слушалки торбичка, и 1 лаптоп забелешка. "Функција : 1.Ултра-тенок картичка џеб е идеален за вршење бизнис картички, банкарски картички, записи, итн. 2.Моќ стојат може лесно поддршка мобилни телефони, таблети и сл. 3.Тоа може лесно да се продавница за компјутери, мобилен телефон USB, полначи, слушалка кабли, итн. 4.Тоа обезбедува лаптоп белешки да ги пратите на секојдневниот живот. ".Преносни : Тоа е комбинација чисти, елеганција, леснотија и функционалност.Уредни, практично, и го задржува вашата работи организирани. "Идеален Подарок : Оваа супер бизнис врзивно padfolio е доволно голема за безбедно чување она што ви треба, сепак, е компактен, стилски & патување-пријателски.Без разлика дали патувате кон работа или бизнис, референци, можете лесно може да го носи тоа со вас. ".Боја : Црна Со Мобилен Телефон Држачот.

За производот

Купувачите избираат и