• Свеж
Leathario Портфолио A4 Датотека Папка Padfolio Пишување Подлога Бизнис Презентација Папка СТП Црна (Портокал)

Leathario Портфолио A4 Датотека Папка Padfolio Пишување Подлога Бизнис Презентација Папка СТП Црна (Портокал)

DEN 527.76

Од стока
Достапно.

Овој висок квалитет A4 конференција папка беше направен на премиум СТП кожа и е безбеден поштенски затворање на целиот пат низ, лесни и издржливи, може да се вметне во briefcase или ранец, што го прави идеален за секојдневна употреба.Убаво случај, паметни и различни бои.Во внатрешноста на папката постои пен носителот бизнис картичката слотови, документ џеб и A4 Notepad вклучени.посебен дизајн за внатрешноста џебови, може да се стави на различни картички и важни документи во тоа.Таа има патент да се затворат безбедно кој може да се задржи вашата работа приватни или сува кога се користи надвор.Големина 9.75 W X 12.87 H X 1.17 D Инч.Лесно е да магацинот.A4 Clipboard Папка може да се одржи A4 листови или пишување на хартија.Таа содржи некои џебови за A4 датотека папка, името-картичка sidekick.Тоа може да се користи широко.Како и за деловни патувања цели да се стави вашите документи се организира или нешто што се подразбира патување, како што пасош, пенкало, интернат помине, билети.Тоа е многу лесен и погоден за Конференцијата, институции за Обука, Недвижен имот, Осигурување на продажбата, Персоналот автомобил продажбата на канцеларијата за дизајн, итн.Тоа е добра за статистика организатор конференција папка.Разни внатре џебови и слотови способни за одржување на бизнис картички, документи, како и пенкало, што ја олеснува секојдневната употреба и бизнис патувања.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се Чуваат на суво место, кога не е во употреба и Чистење со кожа масло.Ако имате било каков проблем во врска со објектот, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.Боја : Портокал.

За производот

Купувачите избираат и