• Свеж
Zippered A4 Извештај Подлога Напредни Синтетички Кожа Рачно Изработени Подлога Бизнис Padfolio Notepad Портфолио А4 Големина На Кодови Организатор Носителот Едноставен Дизај?

Zippered A4 Извештај Подлога Напредни Синтетички Кожа Рачно Изработени Подлога Бизнис Padfolio Notepad Портфолио

DEN 2092.80

Од стока
Достапно.

> EIN 9.8 x 12.7 Извештај Подлога Патент е рачно изработени производ направен од кожа занаетчии со сета своја посветеност и производ направен во Кореја дека има трајни квалитет кој може да се користи за долго време. > Тоа е направен од високо-квалитет на ткаенини што се слични со текстура од вистинска кожа и е производ со одлична кожа допир и контрола чувство, а имајќи чувство на кожа и нејзината смисла на јачината на звукот и деликатна шема како што се. > Тоа е многу практично, како што се состои од збир на повеќенаменски мулти џеб за чување на бизнис картички, лични карти, документи итн.и на пен носителот. > Во случај на мемо влошки во внатрешноста, тие се конфигурирани да се користат правни влошки широко се продаваат на пазарот, така што тие имаат предноста на лесно рефил и компатибилност. (Ве молиме да се биде внимателен за различни големини на Кореја и Америка, како е можно како тие можат да бидат.). > Предмети во внатрешноста може безбедно да се чуваат преку openable патент.Поставување на вашите соништа и цели со EIN Извештај Подлога Патент - Производ големина(инчен) : 9.8 x 12.7 / Боја видови : Црна, Кафена и Темно кафеава боја.

За производот

Купувачите избираат и