• Свеж
Кожа Портфолио, Calfinder Таблета Патент Врзивно средство за iPad Про 12.9 (3-та Генерација 2018), Извршен Вистинска Кожа Padfolio Случај Zippered Подлога Носителот Бизнис Организатор

Кожа Портфолио, Calfinder Таблета Патент Врзивно средство за iPad Про 12.9 (3-та Генерација 2018), Извршен Вистинска

DEN 2399.76

Од стока
Достапно.

0±) заменливи notepad/законска подлога.Четири еластична бендови за cable/пенкало/apple молив/таблет перо/mark pen A телефон џеб се вклопува до 5.57 инчи; телефон џеб : 6.0 инчен телефон; пишување подлога носителот може да се одржи писмо големина (8.Останете во контакт и ние ќе ви обезбедиме со електронски примерок пред производство.57 инчи; телефон џеб : 6.Ве молиме имајте во предвид : Ако поставите лого сопствени цел, но воопшто не се ни испратите логото датотека, ние ќе ве контактираме преку s mail систем.9" (2018) Ексклузивни таблета стои со велкро latch да се задржи вашиот i Pad Про 12.Да се избегне контакт со киселини и алкални материи, корозивни супстанции, масло.

За производот

Купувачите избираат и