• Свеж
GraduationMall Zippered Кожа Padfolio Портфолио со Скриени Справи со Бизнис Портфолио Организатор на Notepad Папка Портфолио Торба за Жените Црна

GraduationMall Zippered Кожа Padfolio Портфолио со Скриени Справи со Бизнис Портфолио Организатор на Notepad

DEN 551.76

Од стока
Достапно.

[Функционална Портфолио] Стилски Zippered Писмо, големина Портфолио Briefcase со 1 прилагодливи телефон или подлога стојат, еластична држачот за кабел/ слушалка,машинско Џеб за USB Флеш Дискови/Монети,1 калкулатор слот,5 Карта Сопствениците на дното, Носител за A4,8.5*11 или помал Документ/Продолжите,Пенкало Носителот во средината и во клипбордот ракав носителот на лево. [Бизнис .Голем проширување страна џеб : .Одговара A4 датотеки,лаптоп,12.9 инчен ipad про,до 12.5 инчен;.Полначот дупка : .Лесен за полнење на вашиот телефон;.Патент затворање : .Ја спречува вашите датотеки или таблет од неуспехот надвор;.

За производот

Купувачите избираат и