• Свеж
Padfolio Портфолио Кожа Папка со Jinstra Професионални Деловни СТП Кожа Notepad Носителот на Резимеа, Интервју Пишување Подлога Папки, Правна Подлога Портфолија со 20 Страниц?

Padfolio Портфолио Кожа Папка со Jinstra Професионални Деловни СТП Кожа Notepad Носителот на Резимеа, Интервју

DEN 348.00

Од стока
Достапно.

ДИЗАЈН : Ова padfolio портфолио папка организатор усвојува силна ултра тенок дизајн, користење чувствувате СТП кожа, различни количина на простор за складирање, тоа ќе се направи вашата работа полесна.ФУНКЦИЈА : padfolio папка организатор опремен со 6 бизнис картичка слотови, и A4 пишување подлога држачот.Покрај тоа, таа има А4 датотеки џеб за лабава трудови и средни џеб џеб за А5 лаптоп и пасош, еден 20 страници А4 големина пишување подлога исто така вклучени.МАТЕРИЈАЛ : професионални бизнис портфолио padfolio користи ексклузивни крст-grained СТП кожа, материјал е еколошки, отпорно на гребење, јасни линии, тоа изгледа остар, реалниот допир чувство и модерна пренослив дизајн, ќе добиете повеќе самодоверба за да ги вашите состаноци и преговори.НИЕ FOCUSF НА : имаме професионален дизајн и производство тим, ние имаме повеќе од 18 години портфолио папка, padfolio портфолио папка, правни notepad padfolio производство искуство.ПАКУВАЊЕ И ГАРАНЦИЈА : 1 сет вклучувајќи 1 СТП кожа padfolio папка, еден 20 страници А4 големина пишување подлога,1 супериорен квалитетни подарок кутија.Нашиот производ гарантен рок е на 1 година.

За производот

Купувачите избираат и