• Свеж
Алпска Швајцарската Вистинска Кожа Пишување Подлога Портфолио Бизнис Случај за Лево и Право Раце Употреба со Таблет Ракав

Алпска Швајцарската Вистинска Кожа Пишување Подлога Портфолио Бизнис Случај за Лево и Право Раце Употреба со

DEN 1199.76

Од стока
Достапно.

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ОБЕЗБЕДИ ЗАТВОРАЊЕ - Нашите wraparound патент затворање е мазна, цврста, и безбедна, обезбедување на вашите предмети остане безбедно во место каде и да одите.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК – Прави одлична и корисна подарок да им помогне на секој зафатени професионалци останете организирани.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Направен од 100% Вистински Napa Кожа, овој бизнис портфолио е и издржливи и убави.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.75" x 1" ОБЕЗБЕДИ ЗАТВОРАЊЕ - Нашите wraparound патент затворање е мазна, цврста, и безбедна, обезбедување на вашите предмети остане безбедно во место каде и да одите.Кожа Пишување Padfolio Од Алпска Швајцарската Карактеристики на Производот : 100% Вистински Кожа ПРОФЕСИОНАЛНИ & СТИЛСКИ - На Алпска Швајцарската Вистинска Кожа Портфолио е совршена комбинација на професионалните комунални и класичен стил.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

За производот

Купувачите избираат и