• Свеж
Кенет Кол Реакција Faux Croco Кожа Стандард Bifold Пишување Подлога, Црвена

Кенет Кол Реакција Faux Croco Кожа Стандард Bifold Пишување Подлога, Црвена

DEN 1800.00

Од стока
Достапно.

【Стил ги Исполнува Функцијата】Елегантен дизајн кој лесен, безбеден џебови идеален за документи, визит-карти, патни билети, на теренот предлози & продолжува.Вклучува пен носителот & refillable пишување подлога.Лесен пристап отворен стил на градба. 【Премиум Издржливост】Внимателно стокмено вегетаријанска кожа padfolio пишување подлога со наредени внатрешни работи.Поддржани од страна на 10-годишен производителот гарантира.Идеален за денес бурните бизнис патување планови, овој документ носител е отпорен на вода и засилен со акцент крои. 【Елегантни & Професионални】 Различни внатре џебови и слотови за да се олесни вашата секојдневна употреба и бизнис патувања способни за одржување на бизнис картички, документи, резимеа, правни хартија 8.5" од 11", и пенкало.Лево датотека организатор карактеристики отворен размавта џеб за датотеки, отворен лизга џеб, две места за бизнис картички, на целосна должина патент џеб, и пенкало јамка. 【Совршен Подарок】идеална Денот на Таткото / Мајката Ден подарок.Претприемачите кои сака да го организира нивниот бизнис?Или свежи колеџ / средно училиште дипломирани студенти во потрага по својата прва работа?Или дури и професионалци кои патуваат многу?Ова е одличен подарок за мажите и жените!. 【Димензии】Спецификација на Производот : Големина : 12" H x 10" W x 0.5" D. Производ Тежина : 1.5 кг.Едноставен начин да ви помогне да останете организирани дома или во канцеларија.Издржливи, кожа-како надворешен со професионален изглед.Помага да се спречи crinkled и искинале трудови.Одлично за резимеа, проекти, презентации, училиште, работа и повеќе.Им помогне на трудови остане мазна и рамна.Држете различни канцелариски материјали.Чувајте ги вашите важни документи на сите во еден организиран место.Кенет Кол пишување подлога се вклучени, така што може да се земе белешки и да ги чува правото заедно страна на други важни семинарска работа.Боја : Црвена Croco Врежана Пишување Подлога.

За производот

Купувачите избираат и