• Свеж
Анти Магла Спреј за Очила - Стакло Почиста, Defogger за Око, Очила, VR Слушалки, Snorkel Маска, Нуркање Маска, Скијачки Очила, Огледало, Прозорец, Шофершајбната

Анти Магла Спреј за Очила - Стакло Почиста, Defogger за Око, Очила, VR Слушалки, Snorkel Маска, Нуркање Маска,

DEN 2296.80

Од стока
Достапно.

Имаат Јасна Линија на Визија - се Избегне магла очила или леќи секогаш кога ќе се отстапуваат на вашиот автомобил за топол, влажен ден или кога ќе излезете надвор од вашата врата на ладно, wintery ден.Долготраен Ефект - ги Применува анти-магла спреј внатре и надвор од вашата очила еднаш на ден и се оди часа без да се грижиш за вашите леќи fogging нагоре.Леснотија на Користење - Едноставно спреј решение на нула-слободен ткаенина за чистење која доаѓа со секоја поставена потоа бришење на леќи да се дистрибуираат на анти-магла решение.Безбедно и Нежно - се Креирани со добар квалитет формула, ова стакло почиста користи природно-изведен состојки.Тоа ги држи очите и кожата безбедно и слободни од груби хемикалии.Сигурен Туристички Придружник - Носите во вашата торба или џеб и го користам редовно.Работи каде веднаш или кога и треба тоа!.Анти Магла Спреј со Ткаенина за Чистење.Нема потреба за замена наочари, скијачки очила, нуркање маски или леќи.Ова може да го поправи вашиот анти fogging прашање!.

За производот

Купувачите избираат и