• Свеж
Pacifier Хранење На Бебето Деца Алатка Смешно Цртан Филм Бебе Доенче Заби Soothers

Pacifier Хранење На Бебето Деца Алатка Смешно Цртан Филм Бебе Доенче Заби Soothers

DEN 47.52

Од стока
Достапно.

Направен од и без мирис на храна одделение материјал.Може да се користи за удобноста на вашето бебе и донесе на вашето бебе добро расположение.Помогне да ја зајакне babys непцата.Погоден за бебиња стареење во текот на 3 месеци.Симпатична и смешна цртан шема pacifier, многу модата и убава.Направен од и без мирис на храна одделение материјал.Може да се користи за удобноста на вашето бебе и донесе на вашето бебе добро расположение.Помогне да ја зајакне babys непцата.Погоден за бебиња стареење во текот на 3 месеци.Симпатична и смешна цртан шема pacifier, многу модата и убава.Карактеристики : Материјал : ПП Боја : блу/жолта Големина : 5.5*4cm Пакет се Вклучени : 1* Бебе Pacifier Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3мм грешка на физички.Ви благодариме!.

За производот

Купувачите избираат и