• Свеж
Велс Ламонт Мажите Quilted Flex Платно Кошула Јакна со Sherpa Наредени Руно Хауба

Велс Ламонт Мажите Quilted Flex Платно Кошула Јакна со Sherpa Наредени Руно Хауба

DEN 719.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 55% Памук, 43% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Sherpa наредени руно hood.Zip до пред и метал брзо копче затворање.Две градите џебови со предвремените на копче затворање, едно пенкало поделба во левиот џеб на градите, два страна цвест рака затоплување џебови, една нови zip џеб и еден внатре мобилен телефон џеб.Ребрести поврзана flex бура ракави.Flex назад изградба.Оваа Бунари Ламонт Мажите Quilted Наредени Flex Платно Кошула Јакна со Sherpa Наредени Руно Худ е совршен костум за ладно време.Надворешниот изградба на оваа јакна е направен со цврсти и издржливи flex ткаенини што се движи со вас и е дизајниран да трае.Својата внатрешна поли quilted градите поставата ќе ви овозможи со топлина и на sherpa наредени хауба ќе им помогне одржите вашиот главата и лицето подвиткано далеку од ветрови.Оваа кошула од платно јакна, исто така, има внатрешна сит се вклопуваат на рачниот зглоб, со цел да се задржи ладен воздух надвор.Со оваа тешка тежина, трајни, платно школка јакна ќе се чувствувате удобно и да се во можност лесно да се движите низ целиот ден долго.Неговите две градите џебови, пенкало поделба во левата страна на градите џеб, 2 страна цвест рака затоплување џебови, и внатре мобилен телефон џеб ги задржи своите комунални висока.Оваа Бунари Ламонт Мажите Quilted Наредени Flex Платно Јакна е разноврсна и функционална главен дел на outerwear дека е мора да има прилог на вашата гардероба.

За производот

Купувачите избираат и