• Свеж
Carhartt Мажите е Голем Високи и Голема & Високи Областа Грб

Carhartt Мажите е Голем Високи и Голема & Високи Областа Грб

DEN 3359.76

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Увезени.Прилагодливи затворање.Машина За Миење. 12-унца, 100 проценти прстен откачи памук патка.Отстранлив, копче-од најлон тафт поставата quilted да 60gram 3 M thinsulate изолација.Кор duroy-исечените јака.Unlined школка.Двонасочна центар пред патент плус бура размавта со предвремени затворање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Оваа памук патка грб карактеристики отстранлив обвивка, така што може да се направи тоа толку топло што сакате да. 12-унца, 100 проценти прстен откачи памук патка • отстранлив, копче-од најлон тафт поставата quilted до 60 грам 3 m thinsulate изолација • сомотски-исечените јака • unlined школка • двонасочна центар пред патент плус бура размавта со предвремени затворање • две градите џебови со предвремени затворање • две големи, наредени пониски-предни џебови со арматура и предвремени затворање и од страна на влез • snap-прилагодливи ракави • еден внатрешни работи џеб со кука и јамка затворање • pleated bi-замав напред за олеснување на движењето • triple-stitched главниот шевовите за издржливост • назад должина : големо редовна : 31.25 инчи; голема височина : 33.25 инчи • увезени.

За производот

Купувачите избираат и