• Свеж
Најголемиот дел Дигитални Калкулатори Соларен Погон Десктоп Големиот Екран Основните Калкулатор со Електронски Број 12 Цифрен Екран (6-Pack) - Боите Можат да се Разлик

Најголемиот дел Дигитални Калкулатори Соларен Погон Десктоп Големиот Екран Основните Калкулатор со Електронски

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

12 Цифри Направи Калкулатор Повеќето Корисни За Големи Пресметки Погодна За Секој Бизнисмен, Работник, Наставник, Ученик Или Некој Што Треба Да Се Направи Било Кој Вид На Пресметка Од Време На Време.На Калкулатори Усвојување На Научни Голема Копчето Дизајн Во Линија Со Употреба На Човековите Навики И Удобно За Допир.Се покажува До 12 Цифри крупните Навалена LCD Моќ Екранот Навалена Екранот За Лесно Прегледување.Голема Удобно Копчиња Еко Пријателски Пакување Висок Крајот Алуминиум Заврши.Трговија На Големо Многу Пакет Совршен За Назад На Училиште Класа Пакет Колеџ Наставниците Училишта Канцелариски Материјали Како Промотивен Ставка Подарок.Идеален да има околу домот или канцеларијата, како назад.Одличен квалитет на големо вредност.

За производот

Купувачите избираат и