• Свеж
Мачка Чаши Куче Чаши Вода Покачена Истури Доказ Стрес Слободни Хранење На Пет Сад,Кинески Керамички Мачки & Кучиња Храната Сад Машина За Миење Садови Микробранова

Мачка Чаши Куче Чаши Вода Покачена Истури Доказ Стрес Слободни Хранење На Пет Сад,Кинески Керамички Мачки &

DEN 743.76

Од стока
Достапно.

ПОЗДРАВ : мачката чаши поставени се направени на премиум керамички, керамички чаши се многу пријателски за да мачка на кожата и може ефикасно да се спречи мачка брадата од вртење црна.УДОБНО : Покачена мачка чаши им Даде на вашето домашно Милениче мачки кучиња најголема удобност на mealtimes,Со подигнување на храна за неговото ниво наместо на принудувајќи го да се наведнуваат надолу.Двојно Сад:Еден сад за вода, една сад за храна, се чисти и хигиенски,Високо-квалитетни керамички чинии се многу пријателски за да мачка на кожата и може ефикасно да се спречи мачка брадата од вртење црна.Лесен за чистење : дизајнот е едноставен за инсталација и отстранување, и на домашно милениче сад може да се мијат во машина за миење на садови или да се загрева во микробранова печка.Спречите превртување : керамичка Мачка храната сад е погусто и не се лизга, која може да се обезбеди безбедно јадење без ѓубрето над.Мачка Двојно Сад Хранење.

За производот

Купувачите избираат и