• Свеж
Platinum Миленици SwitchIN Нерѓосувачки Челик Широк Rimmed Куче/Мачка Сад

Platinum Миленици SwitchIN Нерѓосувачки Челик Широк Rimmed Куче/Мачка Сад

DEN 258.96

Од стока
Достапно.

Точно големината : Мали (1.25 купот/10 мл) Сад. #1 за продажба на прав обложени милениче сад.Nontoxic, од не ' рѓосувачки челик изградба.Чип, ' рѓа & исчезнат отпорни.Отстранлив штракаат-слободен Rim.Дизајниран за употреба во кој било Platinum Мали домашни Миленици ресторан фидер.Прославувањето на вашето домашно милениче е Роденден, промената на годишните времиња или со гордост поддршка на вашиот омилен тим бои се само неколку причини зошто некој нов сет на Платина Миленици SWITCHIN Ресторан садот треба да биде на вашата шопинг листа.Добиете креативна со комбинација на бои, кој е во право за вашиот миленик и дома декор.

За производот

Купувачите избираат и