• Свеж
Zxylxq Милениче Сад, се Прилагодува Три Агол Сад, Склони Сад за Мачка и Куче, Храна и Вода Сад со Не се Лизга База за Мачки или Мали Кучиња

Zxylxq Милениче Сад, се Прилагодува Три Агол Сад, Склони Сад за Мачка и Куче, Храна и Вода Сад со Не се Лизга

DEN 905.76

Од стока
Достапно.

Големина : основната големина : 16 x 6.5 cm, сад големина : дијаметар е 14 см, храната е доволно да ги задоволи потребите на домашните миленици цело време.Агол може да се прилагоди : можете да изберете од три агли на 0 степени, 15 степени и 30 степени, се прилагоди на висината на различни животни, утврден од магнети, добра цврстина.Материјал : мачка сад е направен од високо квалитетни пластични, не-токсични и невкусна, отпорни на влијание, корозија, висока температура (+120 степени), силни и издржливи.Не се лизга мачка сад : на дното на не се лизга на дното прави овие учениците стабилни, обезбедување на безбедна потрошувачка.Не грижете се за сад, да им помогне одржите вашиот соба чисти.Широка употреба : Сад е погоден за сите видови на мачки и мали кучиња.Тоа е идеален за бавното хранење сад, маче храна фармацевт.

За производот

Купувачите избираат и