• Свеж
Weebo Миленици Нерѓосувачки Челик Не-Совет Храна Чинии - Изберете ја Вашата Големина, 4-Унца, до 72-Унца

Weebo Миленици Нерѓосувачки Челик Не-Совет Храна Чинии - Изберете ја Вашата Големина, 4-Унца, до 72-Унца

DEN 804.00

Од стока
Достапно.

Безгрижно нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа, корозија, и е машина за миење садови безбедно и лесно да се чисти.Широк истури-доказ база со grippy гума држи на сад во едно место и вашиот кат ослободени од scuffs.Совршен за темпераментен јадачи, флопи уши, и несмасна шепи.Јадење за секој куче!Достапна во шест големини : Играчка, Terrier, Rover, Bruiser, Kahuna, и Голијат.Не се лизга, не совет, и не глупост.Направена со врвен квалитет, од нерѓосувачки челик и се полира со огледало сјај, овие чинии се способни да служат илјадници дневните оброци и да се дефинитивно најмногу до задача.'Рѓа и корозија-отпорни, грижа-бесплатно, машина за миење садови безбедно и лесно да се чисти.Нашиот не-совет дизајн карактеристики широк, истури-доказ база и прстен на grippy гума да им помогне го задржи на сад во едно место и да се заштити вашиот кат од scuffs.Совршен за темпераментен јадачи, флопи уши, и несмасна шепи.Јадење за Секој Куче!Изберете големина што најдобро одговара на вашите pup ‣ Играчка 1/2 чаша (4oz.) 5.75" дијаметар 1.25" високи ‣ Terrier 1 чаша (8oz.) 7" дијаметар, 1.75" високи ‣ Rover 2 чаши (16oz.) 8.5" дијаметар, 2" високи ‣ Bruiser 3 чаши (24oz.) 10" дијаметар, 2.25" високи ‣ Kahuna 5 чаши (40oz.) 11.5" дијаметар, 2.5" високи ‣ Голијат 9 чаши (72oz.) 13" дијаметар, 2.75" високи.

За производот

Купувачите избираат и