• Свеж
Japard Мачка Сад за Внатрешна Мачки 15°Поместување Покачена Храна или Вода Сад, Мачка Фидер Мачка Хранење Сад Милениче Чинија со Стенд

Japard Мачка Сад за Внатрешна Мачки 15°Поместување Покачена Храна или Вода Сад, Мачка Фидер Мачка Хранење Сад

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

【Дизајн Мачка Чаши со Застане за Храна】15°поместување на платформа, разумни пет чаши висина се намали стресот на мачки вратот, артритис или назад.Повеќе апликација за исхрана на кучиња, мачки, стаорци, bunnies, гвинеја свињите, како и. 【Чудни Куче, Мачка Сад】Ергономски навалена дизајн го прави на храна се концентрира на дното и го прави вашето домашно милениче лесно да се празни на храна, како и ги ублажува своите Физички напорно. 【Backflow Превенција】На покачена мачка куче сад се стави домашно милениче устата во подобра позиција во однос на нејзиниот стомак, тоа им помага да се мачка проголта повеќе лесно и ги ублажува своите повремени повраќање.Ајде маче расте здрава.Совршен за мокра храна, мачка лекување и мека храна. 【Backflow Превенција】 На покачена мачка куче сад се стави домашно милениче устата во подобра позиција во однос на нејзиниот стомак, тоа им помага да се мачка проголта повеќе лесно и ги ублажува своите повремени повраќање.Ајде маче расте здрава.Совршен за мокра храна, мачка лекување и мека храна. 【Димензија】 Целокупната мери Дијаметар 5.3 во/13.5 cm Пред Висина 3.1 во/8 см, Висина Назад 5.9 во/15 см, Погодна за puppies и мачиња.Функционална и Симпатична мачка во облик на храната сад. 15°поместување платформа што го прави лесно да се јаде и спречување на backflow.Најдобар хранење на телото и одговара на различни мачки и мали кучиња.Особено се препорачува за постари и мачки за време и по болест.Мачката внесувач е пренослив и лесно да се отстрани за да ја задржиш чисти.Димензии (прибл.) : Дијаметар 5.3 во/13.5 cm Пред Висина 3.1 во/8 см, Висина Назад 5.9 во/15 cm Материјал : ABS, КОМПЈУТЕР.

За производот

Купувачите избираат и