• Свеж
Fanct Мачки Сад Не ' Рѓосувачки Челик Куче Сад 15 Степен Вертикален Устата Не Се Лизга Храна, Вода Хранење На Пет Сад

Fanct Мачки Сад Не ' Рѓосувачки Челик Куче Сад 15 Степен Вертикален Устата Не Се Лизга Храна, Вода Хранење На

DEN 242.40

Од стока
Достапно.

Домашно милениче од нерѓосувачки челик сад, високо квалитетни, трајни и лесни да се чистат. 15° навалите штити домашно милениче цервикален ' рбет и погоден за домашни миленици да се јаде.Мачка уво дизајн, симпатична и убава.Големина : стан.16.5 x 10 cm/6.50 x 3.94 во;Сад : стан.14 cm/5.51 во.Повеќе бои за да се исполнат различни параметри. 100% сосема нов и висок quality Features : Пет нерѓосувачки челик сад, високо квалитетни, трајни и лесни да се чистат.Мачка уво дизајн, симпатична и убава.15° навалите штити домашно милениче цервикален ' рбет и погоден за домашни миленици да се јаде.Основата е стабилен и не се лизга.Повеќе бои за да се исполнат различни параметри.Сад само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Тип : Пет bowl Material : Нерѓосувачки steel Color : Нордиските розова;Нордиска зелена;Нордиските сина;Бела боја;Black Size : стан.16.5 x 10 cm/6.50 x 3.94 во;Сад : стан.14 cm/5.51 in Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Сад.

За производот

Type:
Pet bowl
Material:
Stainless steel
Color:
Nordic pink;Nordic green;Nordic blue;White;Black
Size:
app.16.5 x 10 cm/6.50 x 3.94 in;Bowl
Quantity:
1 Pc
Note:
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Bowl :

Купувачите избираат и