• Свеж
Petco Бренд - Хармонија Добро Куче Керамички Сад Куче

Petco Бренд - Хармонија Добро Куче Керамички Сад Куче

DEN 475.20

Од стока
Достапно.

Силна & здрав керамички сад. "Добро Куче" дизајн е симпатична и класичен.Карактеристики забава гравирани коска во центарот на сад.Безбедна за свежа и сурова храна исхрана.Рачен перење препорачува.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Хармонија Добро Куче Керамички Куче Сад е модерна & елегантни куче сад кој потсетува на светот кој е добро момче или девојка.

За производот

Купувачите избираат и