• Свеж
Керамички Навалена Храна за Миленичиња Сад | машина за миење Садови & Микробранова Safe | Плитки да се Спречи Whisker Замор | Добро за Мачки и Brachycephalic Кучиња

Керамички Навалена Храна за Миленичиња Сад | машина за миење Садови & Микробранова Safe | Плитки да се Спречи

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

УДОБЕН - шолјата е машина за миење на садови и микробранова безбедно и непречено керамички спречува храната од добивање заглавени.Постои една рака држете отвор во задниот дел на сад за лесно да ги собереш.ЕРГОНОМСКИ - Ние се даде приоритет на удобност за вашето домашно милениче.Садот е малку подигната и навалена да се создаде ергономски јадење позиција и да се намали притисокот.НЕ-НАДРАЗНУВАЊЕ - мазна керамика спречува whisker замор.Плитки, широк сад создава доволно простор за whiskers и го спречува иритација.Мазна керамика спречува whiskers од добивање overstimulated за време на оброк.Обликот го прави идеја за Добар за мачки и brachycephalic кучиња.ТЕЖОК - тешка керамички спречува сад од вовлекување околу додека вашето домашно милениче јаде.Тоа е рамно на работ кои може да бидат поставени од ѕид за вашиот мир на умот.ХРАНАТА САД - Добро за сува храна.Садот има максимален волумен од 1 шолја суво храна.Садот има блага кривина, па вашето домашно милениче храна се собира во склопот во центар.СТИЛСКИ - чисти линии се обезбеди современи естетски за вас и вашето домашно милениче да уживате.Оваа керамички храната сад е погодно за вас добро и за вашето домашно милениче.Тоа е храна-безбедно и машина за миење на садови и микробранова безбедно, така што може да се подготви вашето домашно милениче е храна и исчисти потоа и со леснотија.Непречено, плитки површина ќе се спречи whisker замор.Тоа е голема можност за мачки или кучиња со краток snouts.

За производот

Купувачите избираат и