• Свеж
Потпис Височество Decal Екстра Мали 5-инчен Мачка Сад

Потпис Височество Decal Екстра Мали 5-инчен Мачка Сад

DEN 419.76

Од стока
Достапно.

Направени од stoneware со decal дизајн. 5-инчи во дијаметар. 8-унца капацитет.Машина За Миење Садови Безбедно.Потпис Височество Екстра-Мали 5-Инчен Мачка Сад е царски и забава домашно милениче сад за вашето куче.Дизајнот featuers регал мачки со круни во смели бои на надворешноста и внатрешноста на овој сад.Садот е изработен од stoneware со дизајн decal и може да се одржи до 24 унци на храна или вода.Тоа е машина за миење садови безбедно за лесно чистење и исто така е достапен во други димензии.Не заборавајте Екстра-Мали Миленичиња Сад стојат, исто така, достапни од Потпис.Тоа е време за вашата мачка да јаде, па му даде една забава сад да се јадат надвор од!.

За производот

Купувачите избираат и